Vievio meno mokyklos akordeonistai Gustė Tumasonytė ir Deividas Sajieta IX tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurse “Sąskambiai-2017“, vykusiame kovo 24 d. Vilniaus B.Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, tapo diplomantais (mokyt. S. Gervienė). Sveikiname jaunuosius akordeonistus.

IX tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalyje „Sąskambiai-2017“, vykusiame kovo 25 d.  dalyvavo šie Vievio meno mokyklos kameriniai ansambliai:  Aistis Jodka (fleita, mokyt. A. Mangirdas) ir Miglė Marija Važnevičiūtė (fortepijonas, mokyt. V. Sotnikovienė),  Antanas Arlauskas (smuikas, mokyt. V. Klovaitė) ir Meda Jovaišaitė (fortepijonas, mokyt. I. Jasaitienė), Airė Kulbickaitė (smuikas, mokyt. V. Klovaitė) ir Raminta Matijošiūtė (fortepijonas, V. Sotnikovienė). Už nuoširdų muzikavimą buvo apdovanoti  Padėkos raštais.

Fortepijono mokytoja metodininkė Violeta Sotnikovienė

Akordeono mokytoja metodininkė Sigutė Gervienė